En fazla tercih edilen mesajlaşma uygulaması olan  gelişimeye ve değişmeye devam ediyor. Uygulama eklenecek yeni özellikle birlikte Messenger‘a benzeyecek gibi duruyor.

Facebook ailesi çatısı altında yer alan WhatsApp sık sık haberleriyle karşımıza çıkıyor. Eklenen her yeni özellikle birlikte kullanıcıların alternatifi artıyor. Görüntülü grup sohbetlerinden karanlık temaya kadar pek çok özellik konuşuluyor. Bu seferki özellik büyük dikkat çekecek türden olmasa da, sohbetlerimizi renklendirecek gibi görünüyor.

whatsapp

Gadgets 360 sitesinin haberine bakılırsa çıkartmalar sonunda WhatsApp’taki yerini almaya hazırlanıyor. Bildiğiniz gibi duygularımızı ifade etmek için sözcüklerin, emojilerin ve GIFlerin yanı sıra bir de çıkartma alternatifi bulunuyor. Bu seçenek WhatsApp’ın Android beta 2.1.329 versiyonu ile birlikte geliyor. iPhone kullanıcılarının ise 2.1.0 versiyonu indirip güncelleme yapmaları gerekiyor. Bu yeni özellikle birlikte uygulamanın içine bir de çıkartma mağazası ekleniyor. Şimdilik WhatsApp tarafından sunulan 12 bulunuyor. Bu 12 paketin dışında bağlantısı üzerinden farklı alternatifler bulmak da mümkün olacak.  Tüm bunların yanı sıra telefona indirilen çıkartmaları WhatsApp Web üzerinden kullanabileceğiz. Çoktan indirip kullanmaktan vazgeçtiğimiz paketleri benim çıkartmalarım kategorisi altından silebileceğiz. Yeni güncellemeye dair ekran görüntülerini haberimizin içinde bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here