; işte orta seviyeyi karıştıracak model

Güney Kore merkezli teknoloji devi , Çin’de düzenlenen etkinlik kapsamında   modelini görücüye çıkarttı. çok konuşulacak gibi görünüyor.

2019’un başında lanse edileceği belirtilenSamsung Galaxy A8s, özellikle tasarımıyla öne çıkıyor. Söylendiği kadarıyla bu telefonun ekranında ön kamera için bir delik yer alıyor. Bu bir ilke imza atılan tasarımla inanılmaz ince çerçeveleri çentiksiz olarak sunacakfirma, orta seviyeyi karıştırmaya hazırlanıyor gibi duruyor. Henüz sadece yukarıdaki görseli paylaşılan model, kaynaklara göre gücünü Snapdragon işlemci ve 6 GB RAM‘den alıyor. Arkasında Galaxy A7 gibi üçlü bir kamera sisteminin olması beklenen akıllı telefon, 3.000 mAh pile ile karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Teknik detaylarından çok “tam ekran” tasarımıyla öne çıkacak izlenimi yaratan Samsung Galaxy A8s, sektörde çok dikkat çekecek gibi duruyor. Modelin tasarımsal olarak aşağıdaki seçeneklerden birisinin üzerine kurulacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Samsung Galaxy A8s

Samsung Galaxy A8s modelinin altyapısı geçen hafta gösterilmişti

Hatırlarsınız firma tarafından düzenlenen etkinlikte ekran altı sensör teknolojisitanıtılmıştı. Bu teknoloji sayesinde hem sensörlerin hem de kameranın ekranın altına alınabileceği söyleniyor. Bu teknoloji, çentiksiz ve çerçevesiz telefonları sürgülü sistemlere ihtiyaç olmadan mümkün kılacak deniyor. Çentikten her zaman nefret eden Samsung, çözümü tam anlamıyla bulmuş gibi duruyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here