Huawei Mate 20 Pro makro fotoğraf çekimi

0
613

’nin bugüne kadar ürettiği en gelişmiş akıllı telefon olan hem tasarım hem de donanım tarafında dikkat çeken bir cihaz. Yapay zeka destekli kamerasıyla fark yaratan bu akıllı telefon, bir ilki başararak akıllı telefonlarda dönemini başlatıyor.

Mate 20 Pro her biri farklı amaca hizmet eden Leica üçlü kamera düzeni ile geliyor. 40 Megapiksel ana RGB lensi, günlük fotoğraflarda harika detayları yakalamanızı sağlarken, 8 Megapiksel telefoto lensi uzak mesafeli çekimlerinize odaklanıyor. Bizim bu yazımıza konuk olan yepyeni 20 Megapiksel Leica Ultra Geniş Açı Lensi ise manzara fotoğrafları ve makro çekimlerde müthiş işler başarıyor.
çekimleri için neden mükemmel bir seçim?

Mate serisinde önemli bir yenilik olan ultra geniş açılı lens, öncelikli olarak Mate 20 Pro’yu çok daha profesyonel bir fotoğraf telefonu haline getiriyor. Bu sayede dar açılarda bile etkileyici fotoğraflar çekebiliyorsunuz.

Mate 20 Pro’nun bu yeni teknolojisi sayesinde 2,5 cm‘den bile inanılmaz netlikte fotoğraflar çekebiliyorsunuz. Bu sayede hem doğanın hem de çevrenizdeki objelerin daha önce hiç görmediğiniz detaylarını deneyimleme şansına sahip olacaksınız.

Huawei’nin 7nm sürecinde üretilen Kirin 980 işlemcisi ve bu işlemciyle gelen yapay zeka desteği, 1500’den fazla senaryoyu ve 25 kategoriyi tanıyarak çok daha detaylı çalışmanıza imkan veriyor. Mate 20 Pro ve sağladığı üstün kamera özelliklerini kullanarak kendinizi profesyonel bir fotoğrafçı gibi hissedeceksiniz.