Bilal SONSES – Çat Kapı

Bilal Sonses’in Wovie etiketiyle yayınlanan ”Çat Kapı” adlı single çalışması video klibiyle yayında!

Bilal Sonses, yeni single çalışması “Çat Kapı”yı müzik severlerin beğenisine sundu. Sözleri Hakan Gülbiten (Harfe) ve Bilal Sonses”e düzenlemesi ise yine Bilal Sonses imzası taşıyor.

“Çat Kapı” şarkısını Cem Kılıç’ın yönetmen koltuğununa oturduğu klibi ile aynı anda sevenleriyle buluşturan Bilal Sonses, Kasım ayında ise Yıldız Tilbe ile yaptıklarını düet çalışmalarını müzikseverlerle buluşturacaklarını müjdeledi.

BİLAL SONSES KİMDİR?

Bilal Sonses, 28 Ekim 1989 yılında İstanbul’un Fatih ilçesinde dünyaya gelmiştir. İlkokul ve lise eğitimini Fatih’te tamamlayan Sonses turizme olan merakından dolayı “Mehmet İhsan Mermerci Turizm Otelcilik Lisesi’ne” kayıt olmuştur. Lise eğitimini tamamlayan Bilal Sonses daha sonrasında “Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde” Ön Lisans programı ile 2 yılda eğitimini tamamlamıştır. Lisans eğitimini ise “Düzce Üniversitesi’nde” sürdürmeye devam etmektedir.

Bilal Sonses, hayatını değiştirecek olan YouTube’da 2015 yılında kendi isminde bir kanal açmıştır. Bu YouTube kanalına kendi bestelerini yüklemiş ayrıca söylediği cover parçaların videolarını da yüklemiştir. Bu videolar ile tanınmaya başlayan yakışıklı şarkıcı, Ayla Çelik’in Bağdat isimli parçasını seslendirdiği videoyu Youtube hesabında yayınlayınca olan oldu ve Bilal Sonses tüm Türkiye tarafından tanınan ve beğenilen bir şarkıcı oldu. Genç şarkıcının Bilal Sonses isimli YouTube kanalının 1 milyondan fazla takipçisi bulunmaktadır. Daha sonra Sonses, Netd müzikle yaptığı anlaşma ile ‘Son olarak iki kelime’ adlı şarkısı bu kanalda yayınlanmış ve kendi rekorunu kırarak ilk haftasında 1 milyon’dan fazla dinlenmeyi başarmıştır.

Son olarak “Neyim Olacaktın?” şarkısı ile büyük yankı uyandıran genç yarışmacı sosyal medyada da kendinden sıkça söz ettirdi.

Bilal Sonses Çat Kapı Sözleriyle yeniden gündeme gelmeyi başardı.

Bilal Sonses Çat Kapı Sözleri

Bilal Sonses Çat Kapı Sözleri-Çat Kapı Gel Sözleri 2

Sen tek kalanım, geçti yine yar kaç baharım
Elbet ararım gülyüzünü, senle tamamım

Yüreğine sar beni sakın bırakma
Kal yakınlaşır uzaklar
Gafletim sana suç atmak
Örtsen üstümü

Çat kapı gidenimçat kapı gel
Bu nasıl iş bana anlatıver
Kışıma yaz gibi düşleri ser
Sonunu bile bile yanarım senle

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz