Anasayfa / Müzik / Gökhan Özen – Ne Farkeder

Gökhan Özen – Ne Farkeder

 

Gökhan Özen – Ne Farkeder

Gökhan Özen’den çok güzel bir yorum bence.Sözleri okadar güzel ve masum ki şu son zamanlarda yaşadığım duygularımın tercümanı gibi bişey..

Sözlerinde Diyor ki ;

Paylaşır mıydın tam da şuanda acımı benimle
Hissedermiydin taa en uzaktan tuzumu teninde
Olamadık senle belirli buna çok üzülüyorum
Olan olup bittiğinden beri yok gülemiyorum
İçi sensiz bir kalbi ben ne diye taşıyorum

Şuanki acımı dindirecek olanda o acıma tuz basacak da taa uzaklara da olsa bile acınızı dindirebilir aşk,sevgi böyle birşey iste..Olamazsın hiçbir zaman üzülürsün ,kahrolursun ,mahvolursun sanki hayat durur geçip gitmez zaman.Olanlar oldukdan sonra GÜLMEK  Haram olur,için sızlar….İçi Sensiz kalbi ne diye taşıyorumm der bütün hayatın boyunca sen içinde olmadığın kalbi taşır durursun…. Hayat işte..

 

” Şimdi ağlamak geldiyse içinden
Ne farkeder, ne farkeder
Ağlamak güzeldir diyor bak Sezen
Ağla kalbim belki geçer ”  ağlasam da sızlasam da birşey farketmez gerçekten çünkü o beni sevmiyor ;-( sevmiycekte bunu değiştirbilmenin yolu yordamı yoktur. . İnsan hayatında hep böyle olur ya seversin sevilmezsin ya da seven sevilmez hiç bizaman yanlızlığa mahkum kalırsın,ağlarsın,böyle şarkılar dinlersin için yanar,artık şarkılar senin için sırdaş gibidir,duygularının tercümanı yüreğine acı versede anlamını yitirmiş şarkıları kendini psikopata bağlarcasına dinlersin işte… 

Demem o ki siz sakın kimseyi sevmeyin..

gokhan ozen ne farkeder 461966 Gökhan Özen   Ne Farkeder

 

Hakkında Ali Karaağaç

AfiyonunGarahissar Kentinte doğmuş, olumlu olmaya kafayı takmış, uykuyu sevmeyen,her zaman neşeli ve pozitif , yıllardır olduğu gibi halen öğrenci olan bir kişiyim :)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>